دارا و صندوق بازنشستگی شهرداری تهران تفاهم‌نامه امضا کردند / کارمندان و بازنشستگان شهرداری تهران از امکانات یاراکارت بهره‌مند می‌شوند

با امضای تفاهم‌نامه میان شرکت دارا و صندوق بازنشستگی شهرداری تهران، کارمندان و بازنشستگان این صندوق می‌توانند از اعتبار یارا و مزایای آن استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دارا، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت دارا و صندوق بازنشستگی شهرداری تهران به امضا رسید. بر اساس این تفاهم‌نامه، کلیه کارمندان و بازنشستگان صندوق بازنشستگی شهرداری تهران می‌توانند از خدماتی که برای کاربران توسط پذیرندگان، به‌منظور خرید مدت‌دار کالا و خدمات پیش‌بینی شده، در قالب طرح اعتباری یارا، استفاده کنند.

طبق این تفاهم‌نامه، دارا ماهانه مبالغ مشخصی را در قالب یاراکارت به کارمندان و بازنشستگان متقاضی، تخصیص می‌دهد و در صورت استفاده کاربران از آن، مبلغ استفاده شده تسویه و مجدداً برای ماه بعد شارژ می‌شود که این فرآیند از طریق موبایل کارت یارا قابل مشاهده است.

کاربران صندوق بازنشستگی شهرداری تهران می‌توانند پس از درخواست از سازمان مربوطه و دریافت یاراکارت خود، با مراجعه به سایت یا موبایل کارت، لیست پذیرندگان و ارائه‌دهندگان کالا و خدمات را مشاهده کرده و نسبت به رفع نیاز خود اقدام کنند. افزایش قدرت خرید کاربران در ماه، کاهش فشار مالی بر سازمان و از بین رفتن تنش‌های مالی ناشی از درخواست مساعده در سازمان‌ها، از مهم‌ترین مزایایی است که در طرح اعتباری یارا به آن توجه شده است.

منبع : وب سایت راه پرداخت

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *